Ünlü Şarkıcıya Park Dayağı… Eşinin Ve Çocuklarının Yanında Yüzüne Yumruk Attı, Kemikleri Kırıldı!

Şarkıcı Emirkan Yıldız, araç parkı yüzünden tanımadığı bir kişi tarafından dövüldü. Avukatı tarafından sosyal medyada yapılan açıklamada, müvekkilinin darp edildiğini belirterek vücudunda kırık olduğu ve zor bir ameliyat geçirdiğini söyledi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Saldırganların kimlikleri belirlendi. Şarkıcı Emirkan Yıldız’ın ifadesi ortaya çıktı

İstanbul’da olay, 3 gün önce saat 16.00 sıralarında Bakırköy Şenlikköy Mahallesi’nde meydana geldi. Emirkan Yıldız’ın sosyal medya hesabında, şarkıcının dövüldüğüne dair bir açıklama geçildi.

“VÜCUDUNDA KIRIK OLDU”

Emirkan’ın avukatı tarafından yapılan açıklamada, “Müvekkilim Emirkan Yıldız ve kıymetli eşi Serap Yıldız, okul çıkışı çocuklarını alırken önce sözlü tacize maruz kalmış ardından ise tacizde bulunan hanımefendinin koruması tarafından darp edilerek yaralanmıştır. Darp edilmesi neticesinde vücudunda kırık oluşan müvekkilim oldukça zor bir ameliyat geçirmiştir. Şu an sağlık durumu iyidir. Bu korkunç ve üzücü olaya sebep olanlar ve ilgililer hakkında tarafımızca Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduğumuzu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız” ifadelerine yer verildi.

Habertürk’ün haberine göre saldırının ardından ameliyat olan Emirkan Yıldız’ın şikayeti üzerine polis olayla ilgili çalışma başlattı. Yıldız verdiği ifadesinde olay günü Pars Sokak’taki koleje eşiyle birlikte çocuğunu almak için gittiğini belirterek, “Aracı park ettim. Sonra eşim hemen gel dedi telefonla arayınca. Gittim. Siyah bir aracın benim aracımın arkasında durduğunu gördüm. Benim aracımın başında bir kadın ile bir erkek bulunuyordu. Beni beklediklerini görünce ‘Kusura bakmayın’ dedim. Sonradan isminin Fatih olduğunu duyduğum kişi bana, ‘Çek şu aracını kemiklerini kırarım’ dedi. Bir şey demeden aracımı çektim” dedi.

DARP EDİLDİ

Aracını çektikten sonra kendisine sert çıkan kişinin yanına gittiğini ifadesinde belirten Yıldız, ifadesinde şöyle devam etti: “Şahsın yanına giderek bu nasıl üslup demem üzerine ismini Fatih olarak duyduğum bu kişi, hiçbir şey demeden yüzümün sağ tarafıma yumruk attı. Yere düştüm.”

Çevredekilerin yardımıyla hastaneye götürüldüğünü söyleyen şarkıcı Yıldız, omuzundaki kırık nedeniyle ameliyat olduğunu belirtti.

KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Yıldız’ın şikayetinin ardından polis çalışma yaptı. Yapılan çalışmada Yıldız’ın şikayetçi olduğu kadının Yeşim Y. kendisine darp eden kişinin ise Fatih Ö. olduğu tespit edildi. Olayla ilgili soruşturmaya devam ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x