Ünlü Manken Bella Hadid’in Aşk Dolu Anları Görüntülendi

Ünlü manken Bella Hadid bu defa yeni ilişkisi ile gündemde. Ünlü manken Filistin ile ilgili açıklamaları ve sağlık sorunları ile gündemde çok konuşuluyordu.

Bella Hadid, mankenlik kariyerinde büyük bir hızla çok iyi bir başarı elde etti. 27 yaşındaki ünlü manken kariyeri boyunca, uluslararası Vogue dergisinin kapaklarında tam 29 kez yer aldı. 2022 yılında İngiliz Moda Konseyi tarafından “Yılın Modeli” seçildi.

Son zamanlarda İsrail-Filistin savaşına tepkileriyle ismini sıkça duyduğumuz Filistinli model Bella Hadid bu defa aşk hayatı ile gündemde.

Ünlü manken, ilişkileri ve kariyerinin yanı sıra sağlık durumu ile de sosyal medyada çok konuşuluyor. Bella Hadid, uzun bir süredir Lyme hastalığı ile savaşıyor.

Bella Hadid, The Weeknd olarak bilinen Abel Makkonen Tesfaye ile ilişkisinin ardından rapçi Travis Scott ile birlikte çalışan sanat yönetmeni Marc Kalman ile birliktelik yaşamıştı.

Bella Hadid ve yeni sevgilisi Teksas’ın Fort Worth şehrinin sokaklarında yürüyüş yaparken görüntülendi. Uzun zamandır bekar olan ünlü mankenin sevgilisi ile aşk dolu halleri gözlerden kaçmadı.

Ünlü mankenin yeni sevgilisi ise çocukluğundan beri çok sevdiği atlarla yakın olan biri. Meksika kökenli ABD’li binici Adan Banuelos.

Adan Banuelos, gösteri dünyasında tanınmasa da kendi çevresinde tanınan biri. Adan Banuelos, 2017’de bütün zamanların en genç üyelerinden biri olarak Ulusal At Binicileri Onur Listesine’de adını yazdırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x