Kanye West titanyum dişleriyle olay oldu… Elmastan daha değerli

Son zamanlarda eşi Bianca Cencori ile verdiği pozlar, tercih ettikleri kıyafetler ve sosyal medyada Cencori’yi paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelen Kanye West, şimdi de dişleriyle olay oldu.

Ünlü rapçi, elmastan daha pahalı 850 bin dolarlık titanyum takma dişler taktırdı.

Geçtiğimiz günlerde kendisinden imza isteyen birine vurduğu için davalık olan West, Beni Seven Casus (The Spy Who Loved Me) filminde yer alan ve Richard Kiel’in canlandırdığı Jaws isimli ikonik James Bond karakterinin dişlerine özendi.

West’e yakın bir kaynğın verdiği bilgilere göre; elmastan çok daha pahalı olan dişleri ünlü rapçi dişleri kendisi tasarladı. Dişlerin de toplam maliyetinin 850 bin dolar olduğu söyleniyor.

Yıldızın yeni takma dişleri, Beverly Hills’de Dr. Thomas Connelly ve Diş Teknisyeni Naoki Hayashi tarafından takıldı.

2010 yılında rapçi, sohbet programı sunucusu Ellen DeGeneres’e, alt sıra dişlerinin tamamını elmas ve altın implantlar ile değiştirdiğini iddia etmişti: “Ben sadece elmasların daha havalı olduğunu düşündüm.”

West, Ekim 2022’de bir dizi Yahudi karşıtı söylemden sonra projeleriyle ilgili sorunlar yaşıyor ve Adidas, Gap ve Balenciaga gibi dünyaca ünlü markalarla işbirliği sonlanıyor.

Yakın zamanda da 1 milyon dolardan fazla borcu olduğu ortaya çıktı. Ayrıca eski karısıyla birlikte sahip olduğu iki evin emlak vergisi olarak yaklaşık 100 bin dolar daha borcu olduğu belirtiliyor.

Henüz borcunu ödeyip ödemeyeceği ile ilgili bir açıklama yapılmasa da geçtiğimiz ay Eylül 2021’de 57 milyon dolara satın aldığı Malibu okyanus kıyısındaki mülkün 4 milyon dolar daha ucuza satışa sunulduğu ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x